• Leivanädal 2017

  18.-22. september tähistasime leivanädalat. Õpetaja Kai Rahuorg mõtles välja mitmeid toredaid tegevusi lastele.

  Teisipäeval, 19.09 degusteerisime leibasid. Kõik soovijad said maitsta viite erinevat leiba ja valida pimesi nende hulgast oma lemmiku. Kõige enam hääli sai Fazeri Must seemneleib, teiseks tuli Eesti Pagari Must seemneleib.

  Loe edasi...  
 • "Haabersti hõberemmelgas saab kooliõpilaste kätes uue elu", Ringvaade, 25. september 2017

  Tänavu juunis kirgi kütnud Haabersti hõberemmelgas saab tänu kooliõpilastele uue elu. "Ringvaade" näitas täpsemalt, kuidas.

  Loe edasi...  
 • PEATU, VAATA, VEENDU!

  Sellise sõnumi värvisid 5.a klassi poisid koos õpetajaga Ristiku Põhikooli ees olevate ülekäigukohtade juurde. Tegu on Maanteeameti poolt ellu kutsutud projektiga, mis toimus teist aastat. Kõik vajamineva – värvid ja šabloonid, kindad ja õpetused – saime Maanteeametilt. Kõik tehtav oli kooskõlastatud ka linnavalitsusega. Abikäe kitlite ja tänavapuhastusharjade saamiseks ulatas meile õpetaja Jürgo Nooni.

  Loe edasi...  
 • Projekt „Seiklused ühendavad – 3“

  19. septembril 2017 toimus meie kooli ja Haabersti Vene Gümnaasiumi 6. klasside ühisprojekt „Seiklused ühendavad – 3“. Projekti viis läbi MTÜ Olelukoe.
  Projekt oli suunatud Tallinnas asuvate eesti ja vene õppekeelega koolide 6. klassidele. Koostegevusse ja seiklustesse kaasati Eestis elavaid erinevate rahvuste noori. Projekt aitas mõista, et mitmekultuurilisus ja paljurahvuslus on meie rikkus ja see teeb meie elu huvitavamaks ning mitmekesisemaks.

  Loe edasi...  
 • Tervisepäev „Reipalt koolipinki 2017“

  14. septembril tähistas kogu koolipere ühiselt traditsioonilist tervisepäeva. 1.-4. klass mängis kooli hoovis õuemänge. Meelde sai tuletatud vanad head mängud: „Heeringas, heeringas“, „Trips-traps-trull“, „Keks“ ja „Ukakas“. Lisaks neile mängiti veel memoriini, petanki ja veepudelitega keeglit. Lennutati lendavat taldrikut ja meisterdati tuulepüüdjaid.

  Loe edasi...  
 • SPORDINÄDAL RISTIKU PÕHIKOOLIS


  25.-29. SEPTEMBER 2017

  IGA PÄEV AULAS SPORTLIKUD VAHETUNNID

  ESMASPÄEVAL ON VÕRKPALLIPÄEV JA NELJAPÄEVAL TOIMUB
  ESTFIT100 TUTVUSTAV PÄEV

  KOLMAPÄEVAL, 27.09 ON SPORDIVIKTORIIN
  10.25 8.-9. KLASS
  11.25 2.-4. KLASS
  12.25 5.-7. KLASS
  OSALEMINE ON INDIVIDUAALNE. PALUN VÕTTA KAASA KIRJUTUSVAHEND.

  ESTFIT100
  SPORDINÄDALAL SAAB ALGUSE EESTI 100. SÜNNIPÄEVALE PÜHENDATUD VÕISTLUSSARI, KUS OSALEDA SAAVAD 1.-9. KLASSI ÕPILASED JA KÕIK ÕPETAJAD.
  IGAL KUUL PANNAKSE VÄLJA 3-5 HARJUTUSEST KOOSNEV KOMPLEKS. KUU JOOKSUL SAAVAD KÕIK SOOVIJAD HEHALISE KASVATUSE ÕPETAJATELE HARJUTUSED ETTE NÄIDATA.
  ÕPPEAASTA JOOKSUL KOGUTAKSE PUNKTE NII INDIVIDUAALSELT KUI KLASSITI.

   
 • Meie vilistlane lõpetas gümnaasiumi hõbemedaliga

  Hendrik
  Meie kooli vilistlane Hendrik lõpetas 2017. aasta kevadel Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi hõbemedaliga. Soovime Hendrikule palju õnne ning kordaminekuid edaspidiseks!

   
 • Meeldetuletus e-õpilaspileti duplikaadi taotlemise kohta

  Tuletame meelde, et kaotatud või rikutud e-õpilaspileti asemel tuleb lapsevanemal tellida duplikaat.
  Duplikaadi puhul tellib lapsevanem või seaduslik esindaja selle eKooli keskkonnast (ekool.ee). Selleks tuleb logida eKooli keskkonda, avada kasutaja seaded (hammasrattaga ikoon lehe päises) ja edasi koolikaart. E-õpilaspileti duplikaadi väljastamine on tasuline ja selle hind on 3,60 €. Arve saadetakse tellija e-posti aadressile.
  E-õpilaspilet saadetakse kooli ja laps saab selle kätte koheselt kui see on kooli jõudnud.

  Uutele õpilastele (alates 2017. aasta septembrist Ristiku Põhikoolis õppimist alustanud õpilastele) tellib e-õpilaspileti kool ja toimetab lapseni esimesel võimalusel.

   

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1