• Kodanikupäev

  kodanikupaev

   
 • Advendiaeg

  1 advent

   
 • Mattias 6.a klassist - üks parim aasta loomast kirjutaja

  Eesti Loodusmuuseumi, MTÜ Aasta Loom ja Looduskalender.ee korraldatud aasta looma luulekonkursil osales tänavu kokku üle 400 võistlustöö 53 koolist. Väga tihedast konkurentsist valis žürii välja 15 kirjatööd, mille autoritele korraldab Aasta looma kodulehe toimetus preemiareisi metskitse elupaikadesse. Konkursile saadetud tööde seas oli nii klassikalisi luuletusi, haikusid, lühijutte, fantaasiajutukesi kui ka mõistatusi. Meie koolist osalesid konkursil viie õpilase tööd. Üks väljavalitud kirjutajatest oli Ristiku Põhikooli 6.a klassi õpilane Mattias. Tema juhendaja on õpetaja Malle Mürk.

  Loe edasi...  
 • Välisministeeriumi avatud uste päevad

  9. klass käis 16. novembril välisministeeriumi avatud uste päeval. Lisaks meile oli palju ka teisi huvilisi. Pea-aegu 200 inimest jagati seitsmesse gruppi ning edasi liiguti väiksemate seltskondadena.

  Loe edasi...  
 • Liikluspäev 2017

  14. november oli meie majas liikluspäev. Hommik algas helkurikontrolliga. Noorsoopolitseinik Õnne Merilo abiga vaatasime üle kooli saabuvate õpilaste, lastevanemate ja õpetajate helkurid. Kellel helkurit ei olnud, sai selle endale.

  Loe edasi...  
 • Lasteteater

  lasteteater muinasjutt

   
 • Jäätmetekke vähendamise nädal Ristiku Põhikoolis 20.-24. november

  Meie koolis toimub juba aastaid keskkonnasäästlik mõtteviis. Igas klassis on paberikast, koridorides pakendite ja pudelitaara kastid ja garderoobis patareikast.

  Loe edasi...  
 • Isadepäev 2017

  Sel aastal kutsusime isadepäeva raames isad, vanaisad ja vennad kooli, et kuulda nende huvitavatest töödest ja hobidest. Õpilased kuulsid lugusid autospordist, politsei tööst, liiklusest, mereuuringustest, kulleri tööst ja infotehnoloogiast. Lisaks sellele, et kutsusime isasid ja onusid külla, tuli 8.a klassi õpilane Karmen ideele tutvustada hoopis ise oma onu hobisid. Nimelt on tema onu hea brake tantsija ja joonistaja. 

  Suur tänu 2. väikeklassi Merilille ja Robini, 4.b klassi Ragnari, 1. väikeklassi Sander Patricku ja 9. klassi Ingel-Liisi isadele ja 6. väikeklassi Karli vennale, et leidsite aega meid külastada ja oma tööd tutvustada. Suur tänu ka Karmenile, kes rääkis oma onust.

  Suur aitäh ja head isadepäeva kõikidele isadele ja vanaisadele!

  Vaata pilte siit.

   

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1