• Nutimängul Gopher 2017 osalemine

Reedel, 19. mail toimus Vabaduse väljakul Tallinna Prantsuse Lütseumi poolt korraldatus nutimäng Gopher. Sellel osales kokku kümme võistkonda. Seitse segatiimi lütseumist ja külalistena Ristiku ning Kalamaja Põhikool. Meie koolist osalesid 8. klassi õpilased Veljo, Ralf Marcus, Raido Henry, Ingvar ja Helena. Lastele toeks olid klassijuhataja Triin Heinsalu ja Mari Vaupere.

• Valgele valgega ehk värviliselt

Tallinna Tondi Põhikool kutsus aprilli alguses meid osalema kunstiprojekti "Valgele Valgega". Projekt aitab kaasa erivajadustega õpilaste kunsti ja käelise tegevuse arengule. Läbi loovtööde saavad õpilased väljendada oma vaimu- ja tundeelu ning tunnetada end nii looja, vaataja kui hindajana. Kümne tegutsemisaasta jooksul on kutsutud õpilasi kaasa rääkima erinevatel olulistel teemadel.

• Spordipäev, 01.06.2017

SPORDIPÄEV

TOIMUB STROOMI RANNAHOONE JUURES

1. JUUNIL 2017

KELL 9.00 1.-4. KLASSI ÕPILASTELE

KELL 10.00 5.-8. KLASSI ÕPILASTELE

Palun riietu sportlikult ja vastavalt ilmale!

• 1. - 8. klasside lõpuaktus

paike

2016/2017. õa Lõpuaktused

1.–8. klassile

toimuvad

12. juunil

1.-4. klass kell 10:00

5.-8. klass kell 11:00

• 9. klasside lõpuaktus

9klass

• Euroopa päev 2017

Ka sel aastal toimus Ristiku Põhikoolis Euroopa päeva tähistamine võõrkeelte ainekomisjoni eestvedamisel.

• Emadepäev 2017

11. mail tähistas Ristiku koolipere iga-aastast emadepäeva. Õhtujuhtide Sandra ja Aroni juhtimisel astusid üles tantsijad, lauljad ja etlejad. Kuulata ja näha sai palju toredaid etteasteid.

• Heategevuslik teatejooks

Meie kooli õpilased osalesid 11. mail Kadrorus heategevuslikul teatejooksul. 8. klassi esindasid Diana, Ralf, Georg ja Raido, 7. klassist Aleandra, Kermin, Karmen ja 6. klassist Cender.