• Õpitubade projekt “Vau, ohhoo!” Ristiku Põhikooli ja Kalamaja Põhikooli ühistööna

  Möödunud 2017. aasta jaanuarist Tallinnas edukalt käivitunud teaduspõhine õpitubade projekt „Vau, ohhoo!” andis indu jätkuprojektiks, et projekti idee rakenduks juba uute tegijate vahendusel.

  Loe edasi...  
 • Lasteteater

  plakat

   
 • Jõulud 2017 kokkuvõte

  20.-22. detsembril tähistasime kooliperega saabuvaid jõule.

  Loe edasi...  
 • Projekt " Sport kooli" Ristiku Põhikoolis

  2017/2018. õppeaastast on Ristiku Põhikooli 1. klassi õpilased haaratud projekti "Sport kooli", mis on algatatud Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt koostöös Tallinna Haridusametiga.
  Projekti eesmärgiks on suurendada kooliõpilastes liikumisharjumusi ja teisalt tutvustada lastele erinevaid spordialasid kvalifitseeritud treenerite käe all ja seda oma kooli juures.
  Programm kestab õppeaasta lõpuni ehk 2018. aasta juuni alguseni. Projekti I perioodil tutvustatakse 12 erinevat spordialaga: akrobaatika, võrkpall, jalgpall, karate, kick-boxing, taekwondo, korvpall, käsipall, võistlustants, judo, kergejõustik ja maadlus.

   
 • Joonistusfestival „Me armastame Eestit ja võrkpalli“

  Sügisel korraldas PopSport joonistusfestivali „Me armastame Eestit ja võrkpalli“, millest võtsid joonistustöödega osa ka Ristiku Põhikooli õpilased. Üle Eesti laekus festivalile 336 tööd.

  Õpetaja Ingrid Prassi juhendamisel joonistasid lapsed võrkpalli ja Eesti teemalisi pilte. Kõikide osalejate vahel loositi PopSpordi kinkekaarte. Ka mitmele meie õpilasele naeratas loosiõnn. 10 eurose PopSpordi kinkekaardi võitsid Taavi ja Madis Andreas 7.a klassist. 20 eurose kinkekaardi võitsid meie koolist Deivid 7.a klassist, Diana 9. klassist ning Laura ja Cristo 8.b klassist. Palju õnne! Kõikide võitjatega võtab kool ise ühendust.

  Kõiki võistlusele saadetud töid saab näha siit.

   
 • Meie õpilase kunstitöö kaunistab Harjumaa Omavalitsuste Liidu jõulukaarti

  Meil on väga hea meel, et meie kooli 5.a klassi õpilase Remi Krispini joonistus valiti Harjumaa Omavalitsuste Liidu jõulukaardile. Palju õnne Remile! Remi kunstiõpetaja ja töö juhendaja on õpetaja Kristel Kaiv.

  Vaata kaarti siit

   
 • Tähistasime Soome 100. sünnipäeva

  11. detsembril tähistasid vanema astme õpilased Soome Vabariigi 100. sünnipäeva kogunemisega aulas.
  Esmalt autasustati kodanikupäeval toimunud viktoriini, jäätmetekke vähendamise nädala tublimaid ja inglise keele ainevõistlusel osalenuid.

  Loe edasi...  
 • Kolmas koht ülelinnalisel inglise keele viktoriinil

  inglise keele diplom

  Tallinna Õpetajate Maja korraldab igal aastal Tallinna koolidele inglise keele viktoriini ühe inglise keelt kõneleva maa kohta. Sel aastal oli teemaks Šotimaa ning viktoriin toimus 7. detsembril Tallinna Ühisgümnaasiumis.

  Ristiku Põhikooli võistkonnal läks sel aastal eriti edukalt. 37 Tallinna kooli hulgas saavutasid 7VKL poisid Jakob ja Ronald auhinnalise kolmanda koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Käddi-Kärt Kuurmann ja Eve Vart. Lõplik koolide paremusjärjestus on näha siin.

  Meie tublid võistlejad:

  inglise viktoriin

   

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1