• Tööpüha kogunemised

2. MAI 2017

TOIMUVAD

TÖÖPÜHA KOGUNEMISED

Tänatakse õpilasi, kes on silma paistnud töökuse, hoolsuse ja abivalmidusega.

KELL 12.40 1.–5. KLASSI ÕPILASTELE

KELL 13.35  6.–9. KLASSI ÕPILASTELE

Aktus lõpetab koolipäeva!

• Emadepäeva kutse

emadepaev

RISTIKU PÕHIKOOL

KUTSUB TEID 11. MAIL MEIE KOOLI

EMADEPÄEVA KONTSERDILE

Kell 17.00 on Teil võimalik

vaadata õpilastööde näitust ja

külastada kohvikut.

Kell 18.00 algab kontsert.

Teid ootama jäädes

Ristiku kooli pere

• 23. aprill on raamatu ja roosi päev

Ristiku Põhikooli raamatukogu alustab sel aastal raamatu ja roosi päeva tähistamist 21. aprillil, mil on traditsiooniline raamatukingi päev. Kui arvad, et Sul on kodus mõni raamat, mis väärib kinkimist Ristiku Põhikooli raamatukogule või soovid raamatut ostes teha heategu, siis vali oma kooliraamatukogu jaoks kingiraamat – ootame Sind ja või Sinu klassi esindust raamatukogus raamaturõõmu roosimagusa vastu jagama reedel, 21. aprillil.

Loe edasi...
  • Küünlaümbriste jaht 2016/2017

Neljandat aastat järjest toimus AS Kuusakoski eestvedamisel Küünlaümbriste jaht. kyynlaymbrisÜle Eesti koguti kokku 4 743 999 alumiiniumist küünlatopsi.
    Ristiku põhikoolist osalesid seekord 4.a klass ja 6. väikeklass. 4.a kogus 5097 ümbrist – kõige usinam koguja oli Matthias Johann 1563 ümbrisega. 6. väikeklass sai kokku 2742 topsi ja kõige suurem panustaja oli Madis.
    Usume, et tänu meile on loodus puhtam ja vanast alumiiniumist saab midagi uut ja toredat.

Õpetajad Mari ja Piret

• Liiklusviktoriin 2017

12. aprillil 2017 toimus Ristiku Põhikoolis iga-aastane liiklusviktoriin. Liikluspolitseinikud olid valmistanud ette küsimused oluliste liiklusreeglite kohta. Lapsed pidid tundma liiklusreegleid, -märke, ohutusvahendeid liikluses jpm.

Vaata pilte liiklusviktoriinist siit.

• Kevadpüha tähistamine

12. aprillil toimus meie koolis kevadpüha kogunemine.
    Kuulasime mudilaskoori esitluses ilusat laulu kevadest ja kuulasime mõtisklust kevadpühade tähendusest.

Vaata pilte siit.

• Ristiku Põhikool osales ennetusprogrammis "Suitsuprii klass 2016-2017"

5.b klass võitis Tervise Arengu Instituudi korraldatud ennetusprogrammi "Suitsuprii klass 2016-2017". Klassi premeeriti võidusummaga 270 eurot, mida on võimalik kasutada ühise matka, ekskursiooni, muuseumikülastuse või muu ettevõtmise läbiviimiseks.

Loe edasi...
  • I koht kokapoiste konkursil

29. märtsil 2017.a toimus Pirita Majandusgümnaasiumis ülelinnaline kokapoiste konkurss. Hõrgud ja isuäratavad võistlustööd valmisid teemal „Me kahekesi tuleme…“ kohapeal 30 minuti jooksul. Tööd tuli minuti jooksul esitleda žüriile ning kaasvõistlejatele. Žürii hindas toidu valmistamise käiku, võistlejate koostööd, toidu maitset, loovust toidu esitlemisel ning ka kokapoiste outfit’i (st. välimust, visuaalset tervikut). Meie koolist osalesid võistlusel 8.a klassi õpilased Ralf Marcus ja Raido Henry, kes valmistasid vietnamipäraseid kevadrulle kanaga. Ralf Marcus ja Raido Henry said roa valmistamise, kaunistamise, laua katmise ja esitlusega kenasti hakkama ning saavutasid I koha.
    Poisse juhendas kodunduse õpetaja Sirli Pillenberg.

Palju õnne!

Vaata pilte siit.