• Uisupäev 2017

17. veebruaril toimus  Ristiku Põhikoolis traditsiooniks saanud käik Harju tänava uisuväljakule, et veeta seal ühine tore ja aktiivne uisupäev. Osalesid kõik Ristiku Põhikooli klassid ning uisuväljakul oli trikke ette näitamas paljud osavamad õpilased, õpetajad ja lapsevanemad.

Vaata pilte uisupäevast siit.

• Turvaliselt internetis

7. veebruaril tähistati rahvusvahelist turvalise interneti päeva, mille sõnumiks oli „Postita targalt“. Meie koolis toimusid temaatilised üritused terve kuu.

• Mektory keskuses programmeerimisega tutvumas

4.a klass külastas 15. veebruaril Tallinna Tehnikaülikooli Mektory keskust. Mektory keskus tahab näidata ja tutvustada inimestele, kui huvitav ja kasulik on tehnoloogia. Koolilastele tehakse väga huvitavalt selgeks, et inseneri ja leiutajate töö ei olegi üle mõistuse keeruline, vaid põnev ja lõputute võimalustega.

Loe edasi...
  • 1.a ja 1.vk vaatamas etendust "Petja ja hunt"

1.a ja 1.vk käisid 6. veebrauaril 2017 Estonia Talveaias vaatamas-kuulamas S. Prokofjevi muusikalist etendust "Petja ja hunt". Lastele väga meeldis. Nad said tegelastele kaasa elada ning tegid tutvust sümfooniaorkestri instrumentidega (flööt, metsasarv, oboe jt).

• Taaskasutuspäevad

Käesoleval aastal toimusid meie koolis juba 8. aastat taaskasutuspäevad, mil õpilased, nende vanemad ning õpetajad said osaleda ringlustsüklis.

• 7.a ja 7.b klassid külastasid Loodusmuuseumi

7. klassid külastasid geograafiaõpetaja A. Loigu eestvedamisel Loodusmuuseumi näitust "Müstiline ürgmeri".

• 7.a ja 7.b klassid külastasid Energia Avastuskeskust

KIK keskkonnaprogrammi raames külastasid 7. klassid Energia Avastuskeskust, kus tutvustati näitust ja planetaariumifilmi "Kihilise Maa aardelaegas".

• Projekt "Vau, ohhoo!"

18. jaanuarist 2017 käivitus Tallinnas uudne õpikodade projekt „Vau, ohhoo!“, kus õppimine kulgeb läbi kaasahaarava süžee ja õppeained lõimuvad omavahel. Õpikojas õppimine on põnev nii õpilastele kui ka õpetajatele. Projektist võtavad osa ka Ristiku Põhikooli õpilased.

Pilte saab vaadata Haridusameti pildialbumist.