• 4. b klassi kingitus Eesti sünnipäevaks

  Book titled 'untitled'
   
 • Ristiku Põhikooli laulupidu

  7. juuni laulupeo kutse

   
 • 9. klassi õpilased istutasid kooli õuele tammesid

  Eesti Vabariigi 100. juubeliaastaks oli plaanis meie kooli klassidel juba kolm aastat tagasi koguda tammetõrusid, et neist saadud istikud istutada kooli aeda. Enamik tõrusid sai korjatud Kadrioru pargist, et põlistada meie põlvkondade väärikust ja tugevust. Kolme aasta vältel ei õnnestud kõiki istikuid säilitada. Viis kaunist tamme istikut olid aga elujõulised. Need istutasime Ristiku kooli aeda 17. mail 2018. Abiks istutamisel olid 9. klasside noormehed ja neiu, kes hoolsalt kõiki väikeseid puulapsi kastis. Tänud õpetajatele Kai Rahuorule, Triin Heinsalule ja Ave Loigule, kelle hoolel taimed säilisid ning istutamisperioodini jõudsid.
  Loodame, et järeltulevad klassid oskavad hoida ja tunnustada eelmiste poolt tehtud tööd ning eestlaste jaoks läbi aegade olnud püha puu annab ainet tulevaste õpilaste unistustele. Tamm on ka looduskaitse tähis, seega saime ühtlasi meeldivalt alustada looduskaitsekuud meie koolis.

  Vaata pilte tammede istutamisest siit

   
 • 1.-8. klasside lõpuaktused

  aktused2018

   
 • Hõberemmelgas sai Ristiku Põhikooli abiga uue elu

  2017. aasta suvel võeti Haabersti ristmiku ehitamise käigus maha hõberemmelgas, mis tekitas avalikkuses suurt arutelu ja vastukaja. Pea aasta hiljem, 15. mail 2018 avati Riigimetsa Majandamise Keskuse peamaja aatriumis õpilastööde näitus „Hõberemmelga uus elu“, kus on näha esemed, mis valmistatud just samast remmelgast.

  Loe edasi...  
 • Osalesime kunstiprojektis „Valgele Valgega“

  valgega valgele16. mail toimus Filmimuuseumis projekti "Valgele Valgega" suure ühisnäituse avamine. Projekt "Valgele Valgega" on kunstiharidusprojekt, mis aitab kaasa erivajadustega õpilaste kunsti ja käelise tegevuse arengule.
  Sel kevadel oli projekti temaatikaks filmikaadrid, koomiksid ja pildid, mis on saanud inspiratsiooni Eesti (multi) filmidest.

  Meie koolist osalesid projektis kolme õpilase tööd, Markuse ja Remi (5.a) joonistused Lotemaast ning Laura (5.b) pilt Brunost. Laura joonistus pälvis ka źürii tunnustuse.

  Vaata pilte kunstiprojekti lõpetamisest siit

  Täpsemat infot projekti kohta näed nende kodulehelt.

   
 • Ristiku Põhikool - üks kolmest õiglase kaubanduse sõbra märgisega koolist Eestis!

  oiglane kaubandus
  Mai keskpaigas tähistatakse paljudes riikides õiglase kaubanduse päeva. 14. mail 2018 a. andis Mondo maailmahariduskeskus kätte õiglase kaubanduse sõbra märgised kuuele uuele organisatsioonile. Esimest korda märgise ajaloos olid tunnustuse saajate seas koolid - Ristiku Põhikool,Tamsalu Gümnaasium ja Türi Põhikool. Koolid ei saa tegeleda küll otsese kaubandusega, kuid saavad teadvustada õpilastele väärtusi, kuidas õiglane kaubandus saab abistada arenguriikide inimesi.

  Loe edasi...  
 • Meie lastekoor osales suures ühislaulmises

  15. mail, Tallinna päeval kogunesid ca 2500 Tallinna 6.-12. klassi õpilast Vabaduse väljakule, et üheskoos laulda ja teha sellega kingitus Eesti 100. aastapäevaks. Kingituskontsert „Meie siin“ oli jätkuks noorte tantsijate isetekkelisele tantsupeole 2017. aasta suvel. Ühiselt tulid esitusele laulud „Tallinn mu Tallinn“, „Mu kodu“, „Isamaa ilu hoieldes!“, „Unustuse jõel“ ja „Meie“. Kingituskontserdil MEIE SIIN osalesid ka Ristiku Põhikooli lastekoori lauljad, keda juhendasid õpetajad Anneli Laev ja Ago Niglas.

  Vaata pilte ühislaulmisest siit

   

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1 

Mondo SM a2018 RGB veebi