• Liiklusviktoriin

toimub traditsiooniline LIIKLUSVIKTORIIN.

kell 11.40  1.-5. klass

kell 12.40  6.-9. klass

Palume saata igast klassist üks kolmeliikmeline võistkond.

• Ülestõusmispüha tähistamine

lihadevotted

KOLMAPÄEVAL , 12. aprillil

koguneme aulas, ülestõusmispüha tähistamiseks

kell 8.45 1.-4. klass
    kell 9.40 5.-9. klass

Peale kogunemist jätkub koolipäev!

• Solistide karussell

solistid

• Emakeelepäevale pühendatud luulekonkurss Karjamaa Põhikoolis

15. märtsil toimus Karjamaa Põhikoolis taas emakeelepäevale pühendatud luulekonkurss.

1.-3. klassi õpilastele oli soovituslikuks autoriks peagi juubelit tähistav Leelo Tungal. 4.-6. ja 7.-9. klasside õpilased esitasid erinevate kodumaiste autorite luulet.
    Meie koolist osalesid Mirko (1.vk), Adrian (6.vk), Aron (6.a), Sandra (7.a) ja Birgit (9.b).

Loe edasi...
  • Sõprade vastlapäev

Loe edasi...
  • Tubli saavutus inimeseõpetuse olümpiaadil

15. veebruaril 2017 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor. Ristiku Põhikoolist osalesid Susanna ja Mattias 5.a klassist.
    Tallinnast osales 39 kooli ja Ristiku Põhikooli õpilased saavutasid 22. ja 26. koha.

Õpilasi juhendas õpetaja Anne Podjukov.

• Tubli saavutus matemaatika võistlusel

16. veebruaril 2017 toimus ülelinnaline NUPUTA matemaatika võistlus 5.– 6.klassidele. Osales 40 võistkonda.
    Ristiku Põhikooli õpilased jagasid Audentese Erakooli ja Õismäe Gümnaasiumiga 22.-24. kohta.

Õpilasi juhendas õpetaja Kristi Aasma.

• Gifivõistlus

Veebruarikuus valmistasid animaringi õpilased õp. Eve Reisalu juhendamisel animeeritud gife, et osaleda Nukufilmi lastestuudio poolt korraldatud konkursil. Võistlusele oodati liikuvaid pilte/filme, mis jäävad lõpmatuseni kordama. Teemaks oli „VIIS TEIST …?/ VIISTEIST …?“ Konkursile laekus kokku 78 filmi. Meie õpilastel valmisid vahvad gifid. Kõikide töödega saab tutvuda https://www.facebook.com/events/259693224465986/?active_tab=discussion