• Jõuluaeg

  joulud1

  joulud2

   
 • Tähistasime Soome 100. sünnipäeva

  11. detsembril tähistasid vanema astme õpilased Soome Vabariigi 100. sünnipäeva kogunemisega aulas.
  Esmalt autasustati kodanikupäeval toimunud viktoriini, jäätmetekke vähendamise nädala tublimaid ja inglise keele ainevõistlusel osalenuid.

  Loe edasi...  
 • Kolmas koht ülelinnalisel inglise keele viktoriinil

  inglise keele diplom

  Tallinna Õpetajate Maja korraldab igal aastal Tallinna koolidele inglise keele viktoriini ühe inglise keelt kõneleva maa kohta. Sel aastal oli teemaks Šotimaa ning viktoriin toimus 7. detsembril Tallinna Ühisgümnaasiumis.

  Ristiku Põhikooli võistkonnal läks sel aastal eriti edukalt. 37 Tallinna kooli hulgas saavutasid 7VKL poisid Jakob ja Ronald auhinnalise kolmanda koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Käddi-Kärt Kuurmann ja Eve Vart. Lõplik koolide paremusjärjestus on näha siin.

  Meie tublid võistlejad:

  inglise viktoriin

   
 • 9. klassid loodusretkel Sagadis

  9. klassid käisid esmaspäeval, 4. detsembril Sagadis, kus enam kui 500-aastane mõisakompleks oli põnevat kasutust leidnud: endises viljaaidas asus metsamuuseum, laudas hotell ning meiereis ja õllekojas looduskool. 

  Loe edasi...  
 • 4.a klass Nukuteatris

  plakat
  23. novembril käis 4.a klass vaatamas Nukuteatri etendust „Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks".

  Kuulasime-vaatasime lugu jõehobust, kes kardab süstimist; veetorust, kes laulab ooperis; poisist, kes mikserdatakse vahukooretordiks, ning koolitahvlist, mille sees elavad sinna pühitud joonistused?!
  Lugusid jutustas hämmastavate trikkide saatel muhe näitleja Tarmo Männard.
  Etendus oli lõbus ja vaimukas, kõik lapsed lahkusid saalist hea tujuga!

  Malle Mürk,
  4.a klassi juhataja

   
 • Mattias 6.a klassist - üks parim aasta loomast kirjutaja

  Eesti Loodusmuuseumi, MTÜ Aasta Loom ja Looduskalender.ee korraldatud aasta looma luulekonkursil osales tänavu kokku üle 400 võistlustöö 53 koolist. Väga tihedast konkurentsist valis žürii välja 15 kirjatööd, mille autoritele korraldab Aasta looma kodulehe toimetus preemiareisi metskitse elupaikadesse. Konkursile saadetud tööde seas oli nii klassikalisi luuletusi, haikusid, lühijutte, fantaasiajutukesi kui ka mõistatusi. Meie koolist osalesid konkursil viie õpilase tööd. Üks väljavalitud kirjutajatest oli Ristiku Põhikooli 6.a klassi õpilane Mattias. Tema juhendaja on õpetaja Malle Mürk.

  Loe edasi...  
 • Välisministeeriumi avatud uste päevad

  9. klass käis 16. novembril välisministeeriumi avatud uste päeval. Lisaks meile oli palju ka teisi huvilisi. Pea-aegu 200 inimest jagati seitsmesse gruppi ning edasi liiguti väiksemate seltskondadena.

  Loe edasi...  
 • Liikluspäev 2017

  14. november oli meie majas liikluspäev. Hommik algas helkurikontrolliga. Noorsoopolitseinik Õnne Merilo abiga vaatasime üle kooli saabuvate õpilaste, lastevanemate ja õpetajate helkurid. Kellel helkurit ei olnud, sai selle endale.

  Loe edasi...  

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1