ÕPETAJA KONSULTATSIOONDE JA JÄRELVASTAMISTE AEG RUUM
Aasma, Aet teisipäev 7. tund 407
Aasma, Kristi teisipäev 7. tund, reede 6.tund 103
Ehasalu, Juta teisipäev 7. tund 213
Erma, Birgit neljapäev 7. tund 509
Fedossejev, Jenny-Ly neljapäev 6. tund väike maja 1
Hallik, Andres teisipäev 7. tund või kokkuleppel 506
Heilman, Marje esmaspäev kokkuleppel 508
Heinsalu, Triin kolmapäev 8. tund kokkuleppel 406
Jegorova, Galina neljapäev 6. tund, 7. tund kokkuleppel õpetajate tuba
Jõgiste, Jaanika kolmapäev 5. tund või kokkuleppel 305
Järve, Tatjana neljapäev 6. tund, 7. tund kokkuleppel õpetajate tuba
Kaare, Tiina teisipäev 6. tund 107
Kaiv, Kristel  teisipäev 6. tund või kokkuleppel 002
Kasemets, Eve neljapäev 8. tund  aula
Kurves, Naima teisipäev 6. tund või kokkuleppel 510
Kuurmann, Käddi-Kärt esmaspäev 7. tund või kokkuleppel 201
Kuuskler, Eha reede 6. tund või kokkuleppel 206
Kõiv, Reeli kolmapäev 7. tund õpetajate tuba
Kõiv, Tiiu kolmapäev 7. tund või kokkuleppel õpetajate tuba
Laev, Anneli neljapäev 7. tund 404
Lainoja, Anne kolmapäev 6. tund või kokkuleppel 001
Leppik, Sakarias Jaan teisipäev 8. tund kokkuleppel 401
Loigu, Ave esmaspäev 7. tund või kokkuleppel 206
Luts, Kajalin teisipäev 8. tund  208
Lõoke, Liina  esmaspäev 7. tund   103
Männik, Ülle esmaspäev 7. tund või kokkuleppel aula
Mürk, Malle teisipäev 7. tund 301
Niglas, Ago teisipäev 7. tund 404
Nooni, Jürgo kolmapäev kell 15.00 või kokkuleppel 019
Nooni, Marin kolmapäev 5. tund kokkuleppel õpetajate tuba
Noor, Rita teisipäev 7. tund kokkuleppel väike maja 3
Olde, Merle teisipäev 7. tund või kokkuleppel väike maja 7
Orastu, Anu neljapäev 7. tund väike maja 4
Pillenberg, Sirli kolmapäeval 8. tund kokkuleppel 002
Podjukov, Anne esmaspäev 6. tund või kokkuleppel 511
Poom, Siiri teisipäev - reede õpetajaga kokkuleppel õpetajate tuba
Prass, Ingrid teisipäeval 7. tund või kokkuleppel 210
Pärtna, Anu kolmapäeval 5. tund või kokkuleppel õp. tuba
Rahuorg, Kai esmaspäeval 6. tund väike maja 2
Rannamaa, Marju reede 7. tund kokkuleppel õpetajate tuba
Raudsepp, Ege neljapäev 7. tund 507
Rebane, Irja esmaspäev 8. tund  303
Reisalu, Eve reede 6. tund või kokkuleppel arvutiklass
Ronimois, Maili neljapäev 5. tund või kokkuleppel õpetajate tuba
Roosmaa, Helgi reede 7. tund   412
Rüütli, Keili teisipäev 6. tund või kokkuleppel 209
Saarep, Sigrid neljapäev 7. tund või kokkuleppel õpetajate tuba
Silm, Urve neljapäev 6. tund 511
Tammur, Mari kolmapäev 7. tund 414
Tera, Lia esmaspäev 6. tund või kokkuleppel 206
Tikk, Tanel Erik esmaspäeval 7. tund kokkuleppel 019
Truus, Tiina teisipäeval 7. tund, 8. tund kokkuleppel õpetajate tuba
Valguta, Kaja neljapäev 7. tund 104
Valtin, Mairi neljapäev 7. tund 203
Vart, Eve neljapäev 7. tund või kokkuleppel 306
Veske, Liis kolmapäev 6. tund   411
Viires, Kadri teisipäev 7. tund või kokkuleppel õpetajate tuba
Vospert, Evi esmaspäev 7. tund või kokkuleppel õpetajate tuba
Väli, Ülle esmaspäev 7. tund 307

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud