1. septembril 2016. algas projekt "Nutitund igasse kooli!", mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja mille eestvedaja oli Birgy Lorenz Pelgulinna Gümnaasiumist. Koole oodati digiseadmeid kasutama ja infot jagama Facebooki kogukonnas. Õpetajad kirjutasid, kuidas digi õppimisel või õpetamisel kaasa aitab.

Meie koolis kasutavad paljud õpetajad oma ainetundides innovaatilisi lahendusi ja mõned neist jagasid oma kogemusi selle projekti kaudu ka teiste Eestimaa õpetajatega. Kõige rohkem postitusi tegid sinna meie koolist õpetaja Mari Tammur ja Eve Reisalu. Selleks, et kõik vahendid klassiruumides töötaksid, teeb tubli tööd meie kooli IT juht Raul Pavelson – suur aitäh!

Ajavahemikul 1.09.2016. kuni 03.02.2018. osales algatuses „Nutitund igasse kooli“ 269 asutust üle Eesti ja tehti kokku 3278 postitust.
Projekti lõpuüritus toimus 6. veebruaril 2018. aastal rahvusvahelise turvalise interneti päeva konverentsil "Parem internet algab sinust", kus tänati aktiivsemaid koole ning projekti toetajaid.

Meie koolist pälvisid Nutitund igasse kooli! tunnustähe õpetajad Mari Tammur ja Eve Reisalu!

Palju õnne!

20180206 153326 001