eTwinningu riiklik kvaliteedimärk

eTwinningu projektid õppetöös annavad õpilastele võimaluse jagada, koostööd teha, mõtteid vahetada, keeleoskust täiendada ning silmaringi laiendada. Õpetajatele antakse silmapaistvate eTwinningu projektide eest välja riiklikku kvaliteedimärk, mis on tõestuseks õpetajatele ja koolidele eTwinningu tegevuste kõrge kvaliteedi kohta. Õpilastele on see innustus nende jõupingutuste eest ja koolile tervikuna kinnitab see märk avalikult nende pühendumust kvaliteedile ning avatusele Euroopa koostöös (http://www.etwinning.net/et/pub/progress/awards/quality_labels.htm).

Meie koolist sai kvaliteedimärgi õp. Eve Reisalu töö eest, mida ta on eTwinningus teinud. Tema juhtimisel viiakse 3. a klassis läbi projekti „My way to school“ („Minu koolitee“). Selles projektis tehakse koostööd koolidega Kreekast, Bulgaariast ja Türgist.