5.b klass võitis Tervise Arengu Instituudi korraldatud ennetusprogrammi "Suitsuprii klass 2016-2017". Klassi premeeriti võidusummaga 270 eurot, mida on võimalik kasutada ühise matka, ekskursiooni, muuseumikülastuse või muu ettevõtmise läbiviimiseks.

Ennetusprogrammi eesmärgiks oli toetada ja julgustada tubakavaba elustiili õpilaste seas ning tunnustada mittesuitsetamist. Programmis osalenud õpilased olid oma allkirjaga lubanud jääda vähemalt kogu programmi perioodi, oktoobrist aprillini, tubakavabaks. Lisaks suitsetamisele ei tohtinud tarvitada ka muid suitsuvabu tubakatooteid ega teha vesipiipu või e-sigaretti. Programm oli suunatud 4.–9. klassidele.

Eestis viidi ennetusprogrammi läbi 15. korda. Programm sai alguse 1989. aastal Soomes.