5. oktoobril osales Ristiku Põhikooli 9 õpilast 7.-9. klassidest üle-eestilisel majanduse ja ettevõtluse e-viktoriinil Creatlon. E-viktoriini küsimused olid parajad "pähklid" kõigile õpilastele, kuid lubatud oli kasutada interneti otsingumootoreid ning arvutada vastuseid kalkulaatori abil.

Tugeva tahtejõu ja püsivate pingutuste tulemusel saavutasid parimad punktisummad Kretel, Veljo ja Ralf Marcus 9.klassist ning Jakob, Uku ja Roland  7.väikeklassist. Need õpilased on nüüd korraldajate poolt oodatud osalema koos väikeste meeskondadega ka järgmistes Creatloni võistluse voorudes.

Creatloni II ja III voor lõpevad 12. märtsil 2018. Parimatele kreatleetidele üle Eesti pakutakse lennupiletit äriklassi: EBS Gümnaasium lennutab parimad kreatleedid üheks päevaks saarele, kus neid ootab ees ärimehele vääriline päev!