19.-20. aprillil toimus Kalamaja Põhikoolis Põhja-Tallinna koolide vaheline lauluvõistlus "Siller 2016". Ristiku Põhikoolist osales kaheksa õpilast.
8.-10. aastaste vanuserühmas võistlesid Kaur 1. klassist lauluga "Lastest", Jan-Lucas 2.b klassist lauluga "Rahalaul" ja Raian 2.b klassist lauluga "Kommimaa kuningas" .
11.- 13. aastaste vanuserühmas võistlesid Aron 5.a klassist lauluga "Nutilaul", Jan Marcus Sivadi 6. väikeklassist lauluga "Suvi" ja Kristen-Jaan 5.b klassist lauluga "Kaabu täna väike näib".
14.-19. aastaste vanuserühmas võistlesid aga Helander 9.b klassist lauluga "Rohelised Niidud" ja Elisa 9.b klassist lauluga "Ema laul"
Kõik meie laululapsed said žürii poolt ära märgitud kui väga tublid laululapsed.
Lapsi juhendasid õpetajad Anneli Laev ja Ago Niglas.
Palju õnne!!!

Vaata pilte lauluvõistlusest siit.

Mondo SM a2018 RGB veebi