Ristiku Põhikooli raamatukogu alustab sel aastal raamatu ja roosi päeva tähistamist 21. aprillil, mil on traditsiooniline raamatukingi päev. Kui arvad, et Sul on kodus mõni raamat, mis väärib kinkimist Ristiku Põhikooli raamatukogule või soovid raamatut ostes teha heategu, siis vali oma kooliraamatukogu jaoks kingiraamat – ootame Sind ja või Sinu klassi esindust raamatukogus raamaturõõmu roosimagusa vastu jagama reedel, 21. aprillil.

Raamatu ja roosi teema lõpetame sel aastal peale koolivaheaega, teisipäeval, 2. mail, sest kutsume Sind osalema ka raamatukaupluse Apollo poolt välja kuulutatud raamatu ja roosi päeva kampaanias pühapäeval, 23. aprillil. Kinkides Apollo müüjale roosi, saad valida tasuta raamatu – kui arvad oma kingituse leidvat hoopis sellest valikust, ootame Sinu valitud „roosiraamatut“ ka peale koolivaheaega – 2. mail – siis paneme kokku Apollo roosiraamatute valiku!

Alati sobivad raamatukogule kõige värskemad 2016. ja 2017. aastal ilmunud uudisteosed laste- ja noorte ning teatmekirjandusest. Mõttejooksu virgutamiseks lisame aga ka soovi(tus)nimekirja teistest oodatud-igatsetud raamatutest, mida saad vaadata siit