Lugupeetud lapsevanemad ja õpetajad!

Pöördume Teie poole palvega osaleda SA Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga korraldatavas üldhariduskoolide rahuloluküsitluses, mille käigus kogutakse infot lastevanemate kooli ja õpikeskkonnaga rahulolu ning õpetajate töö- ja õpikeskkonnaga rahulolu kohta.

Küsitlus saadetakse õpetajatele e-postiga ja vanematele eKooli kaudu. Küsitlusele saab vastata kuni 06. aprill 2018.
Küsitlusele vastamine võtab aega ca 20–30 minutit.

Küsimustikule vastamine on anonüümne, ühegi vastaja vastuseid ei ole võimalik tema isikuga seostada. Üksiku õpetaja ja lapsevanema vastuste kohta tagasisidet ei anta.
Edaspidi on kavas hakata läbi viima õpetajate ja lapsevanemate küsitlusi üle kolme aasta.

Rohkem infot kõiki haridustasemeid hõlmava rahuloluhindamise kohta saab lehelt www.hm.ee/rahulolu. Küsimuste korral palume kirjutada aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada numbril 735 0688.

Soovime head uuringus osalemist.

Lugupidamisega
Birgit Lao
Juhatuse liige
SA Innove

Juhised rahuloluküsimustikule vastamiseks

Rahuloluküsitluse eesmärk
Rahuloluküsitluste läbiviimise eesmärgiks on mitmekesistada õppekvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused õppijate heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks koolis. Küsimustikega kogutud andmeid kasutatakse koolidele nende töö- ja õpikeskkonna kvaliteedi kohta tagasiside andmiseks.

Küsitluse tagasisideraport
Küsitluse tulemustega antakse koolidele koolile objektiivset ja võrreldavat tagasisidet eri osapoolte rahulolu ja seda mõjutavate tegurite kohta. Tagasisidet saab kool kasutada oma seniste tegevuste analüüsimiseks ja arengu kavandamiseks. Tagasisides kõrvutatakse konkreetse kooli eri osapoolte hinnanguid riigi keskmiste tulemustega. 2017. aastal katsetuslikes rahuloluküsitlustes osalenud koolidel on sellel aastal võimalik jälgida ka kooli tulemuste muutumist ajas.

Uuringu küsimustikule vastamine
Küsimustik esitatakse vastajale LimeSurvey internetipõhise küsitlusteenuse kaudu. Vastamise ajal peab arvuti olema pidevalt internetiga ühendatud (ühenduse katkemise korral andmed ei salvestu ning vastamist tuleb alustada algusest).
Mugav on täita küsimustik laua- või sülearvutis kasutades arvutihiirt, aga võimalik on vastata ka (suurema ekraaniga) tahvelarvuti netibrauseris. Küsimustiku täitmiseks tuleb arvutis avada küsitluse veebilink.
Oluline on püüda vastata kõikidele esitatud küsimustele.
Klõpsates lehe all servas nuppu „Järgmine“ avaneb küsimustiku järgmine leht. Igal lehel tuleb kohe ära vastata kõik küsimused, sest varasemale lehele hiljem tagasi minna ei saa. Vastamise lõpetamisel tuleb viimasel lehel vajutada nuppu „Kinnita“.

Kui soovite küsimustiku täitmist vahepeal katkestada
Soovituslik on küsimustik täita järjest vahepeal vastamist katkestamata. Kui jätate küsimustiku liiga kauaks avatult seisma, võib hiljem jätkamisel probleeme tekkida.
Kui soovite siiski küsimustiku täitmise pooleli jätta ja hiljem vastamist jätkata, on selleks küsimustiku all vasakul nupp „Jätka hiljem“. Seejärel saate luua endale kasutaja ja parooli, mille abil saate pooliku ankeedi salvestada ja hiljem jätkata küsitlusele vastamist pooleli jäänud kohast

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1