Sel aastal kutsume emadepäeva puhul kõiki meie kooli õpilaste emasid, vanaemasid, tädisid või vanemaid õdesid 7.-11. mail rääkima oma tööst või hobist.

Loodame, et igas klassis leidub emasid, kes on nõus oma põnevast tööst või vahvast hobist rääkima, seda lastele tutvustama või koos tegutsema. Kohtumise võib korraldada klassiruumis, koolihoovis, aulas, arvutiklassis, kodunduse- või tööõpetuse klassis või hoopis väljaspool koolimaja.

Palume soovijail juba aegsasti ühendust võtta oma lapse klassijuhatajaga, et kokku leppida aeg, millal külaskäik aset leida võiks.

Sel aastal traditsioonilist emadepäevale pühendatud kontserti ei toimu.
See-eest ootame 7. juunil kõiki vanemaid Ristiku Põhikooli laulupeole, kus õpilaste ja õpetajate etteastete ja ühislaulmisega tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ning juhatame sisse meie kooli 45. juubeliaasta tähistamise.