18.-22. september tähistasime leivanädalat. Õpetaja Kai Rahuorg mõtles välja mitmeid toredaid tegevusi lastele.

Teisipäeval, 19.09 degusteerisime leibasid. Kõik soovijad said maitsta viite erinevat leiba ja valida pimesi nende hulgast oma lemmiku. Kõige enam hääli sai Fazeri Must seemneleib, teiseks tuli Eesti Pagari Must seemneleib.

Kolmapäeval, 20.09 panime proovile laste teadmised leivast. 3.-9. klassi lapsed said vahetundidel ülesandeks viia kokku leivateemalised ütlused ja nende tähendused. Maksimumpunkte said kolm õpilast: Rasmus 8.vk, Robin 7.a ja Toivo 4.vk. Palju õnne!

Neljapäeval, 21.09 lahendasid lapsed leivateemalist ristsõna. Ristsõna lahendamises said maksimumtulemuse Taavi 3.a, Matthias Yorke 6.a, Romet 4.a, Otto Karl 3.a, Sandra 8.a ja Theresa Marii 3.a klassist. Palju õnne!

Vaata pilte leivanädalat siit