25.-29. september 2017 korraldas Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kolmandat korda Eestis spordinädalat. Nädala eesmärgiks oli pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Ka Ristiku Põhikooli pere tähistas spordinädalat. Nädala jooksul toimusid aulas aktiivsed vahetunnid, kus said osaleda kõik soovijad. Lapsed läbisid takistusrada, mängisid rahvaste- ja võrkpalli.

Spordinädalal sai alguse kogu õppeaasta kestev võistlussari EstFit100, mis on ühtlasi pühendatud ka Eesti 100. sünnipäevale. Võistlussarja raames pannakse iga kuu välja 3-5 harjutusest koosnev kompleks. Kuu jooksul saavad kõik soovijad kehalise kasvatuse õpetajatele harjutused ette näidata. Õppeaasta jooksul kogutakse punkte nii individuaalselt kui klassiti.

27. septembril toimus spordiviktoriin, kus häid ja vägahäid tulemusi said Cender (7.a), Robin (7.a), Liset-Aleandra (8.b), Ragnar (4.b), Norman (7.b), Mike (7.b), Eili (4.b), Kristen-Jaan (7.b), Kevin (4.a), Romet (4.a), Dane (3.vk) ja Uku (7.vk).

Vaata pilte spordinädalast siit

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1