11. detsembril tähistasid vanema astme õpilased Soome Vabariigi 100. sünnipäeva kogunemisega aulas.
Esmalt autasustati kodanikupäeval toimunud viktoriini, jäätmetekke vähendamise nädala tublimaid ja inglise keele ainevõistlusel osalenuid.

Soome Vabariigi ajaloost ja tähtsamatest Soome tunnusmärkidest rääkis õpetaja Triin Heinsalu. Ettekande käigus toimus ka otseühendus Eduskuntaga, kust Soome parlamendi liige Krista Kiuru rääkis meile Soome vabariigi sünnipäevast ja sellest, kui oluline on vabadus Soomele. Ka meie tervitasime Krista Kiurut Soome 100. sünnipäeval ning lõpetuseks soovis Krista kõigile, et nad käiksid tublisti koolis ja õpiksid, sest kool on tähtis. Loodetavasti said kõik veelkord kinnitust, kui lähedased sõbrad, sugulased ja naabrid soomlased meile on.
Elagu 100-aaatane Soome!

Vaata pilte õpetaja Triin Heinsalu ettekandest siit