20.-22. detsembril tähistasime kooliperega saabuvaid jõule.

20. detsember kell 16.00-18.00 olid avatud töötoad ja kohvik. Kogu koolipere koos lapsevanematega oli oodatud neid külastama. Suur rõõm on tõdeda, et nii paljud pered leidsid aega ja külastasid kohvikut ja meisterdasid koos lastega töötubades. Kokku oli avatud kuus töötuba- helkurehete valmistamine, küünalde valmistamine, digitaalse jõulukaardi tegemine, jõuluehete valmistamine, küünlatopside kaunistamine ja kinkekarpide tegemine. Kohvikus müüdi õpetajate poolt valmistatud kooke, salatit, magustoite jpm maitsvat. Töötubadest ja kohvikust saadud tulu läks sel aastal kooli huvitegevuse toetuseks. Koos ühe lapsevanema poolt tehtud rahalise annetusega kogusime kokku pea 580 eurot! Aitäh kõikidele lastele, lastevanematele ja õpetajatele, kes oma panuse sellesse andsid!

Samal õhtul kell 18.00 algas aulas traditsiooniline jõulukontsert, kus esinesid tublid lauljad, tantsijad, luuletajad ja pillimängijad.
Vaata videot jõuluõhtust siit

21. detsembril pidasime jõulupidusid. 1.-4. klassidele esines lasteteater „Koiott“, kelle esituses nähtud loos tuli jõuluvana asemel külla jõulukana, kes lastele kinke jagas. 5.-9. klassidele esines imekauni kontserdiga Tallinna Huvikeskus Kullo lastekoor Ellerhein.
22. detsember kogunes kogu koolipere Püha Vaimu Kirikusse traditsioonilisele jõulumõtisklusele.

Jõuluajast tasub märkimist veel seik, et 9. klass otsustas sel aastal jõulukingitustest loobuda. Tavapärane klassi jõulukingitusele kuluv raha sooviti suunata heategevusse. Sõelale jäi mitu heategevusorganisatsiooni, mille hulgast tehti demokraatlik valik ning jõulukingituse raha annetati vähiravifondile "Kingitud elu". Aitäh üheksandikele ja klassijuhataja Triin Heinsalule suuremeelse teo eest.

 

 

ekool

facebook

 

riksweb logo

tervis2

THA

 

 haridus

 

EHIS

 

hitsa

innove

archimedes 

 

koolielu

 

moodle

 

miksike

 

JankuJussi NutiLabori logo

kiusamisest vabaks LOGO

lastekaitse liit

 

tallinn

 

Marka ja aita 

 google apps cloud

 

google site 1 

Mondo SM a2018 RGB veebi